تردمیل تاپ شیپ 6560

سه شنبه 13 شهريور 1397
15:09
هایپرجیم

تردمیل تاپ شیپ 6560 ، تردمیل خانگی که توسط شرکت Top shape چین طراحی و تولید شده است. این دستگاه با قدرت موتور 2.5 اسب بخار و ابعاد تسمه 50×150 سانتی متر که فضای مناسبی برای دویدن فراهم می کند تا وزن 130 کیلوگرم را متحمل می شود. شیب برقی این تردمیل به صورت اتوماتیک و با فشار یک دکمه به راحتی تا 15 درجه قابل تنظیم می باشد. حداکثر سرعت آن به 16 کیلومتر در ساعت می رسد.

مانیتور LCD آن سرعت، مدت تمرین، مسافت طی شده، کالری مصرف شده، درجه شیب، برنامه در حال اجرا و ضربان قلب را نشان می دهد. این دستگاه با ابعاد 136×89×189 سانتی متر و وزن 85 کیلوگرم قابلیت تاشوندگی دارد و نصب آن به سادگی توسط جک مدرن امکان پذیر است.

دکمه تنظیم شیب و تنظیم سرعت برای دسترسی آسان بر روی دسته، ضربه گیر کف که از ایجاد سر و صدا و مزاحمت برای دیگران پیشگیری می کند، ضربه گیر SDS که از مفاصل، عضلات و ستون فقرات ورزشکار محافظت می کند، 5 برنامه از پیش تعیین شده در سطوح مختلف، 4 برنامه دستی، قابلیت پخش موسیقی توسط USB وmp3، اسپیکر، کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم که به عنوان قفل کودک نیز مورد استفاده قرار می گیرد و چرخ جهت جا به جایی و حمل آسان از دیگر امکانات این تردمیل به محسوب می شود. تردمیل تاپ شیپ 6560 شامل یک سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش می شود.


[ بازدید : 4 ]

تردمیل تاپ شیپ 6550

سه شنبه 13 شهريور 1397
15:04
هایپرجیم

تردمیل تاپ شیپ 6550، تردمیل خانگی چند کاره ساخت کشور چین که با قدرت موتور 2.5 اسب بخار و ابعاد تسمه 51×140 سانتی متر که فضای مناسبی برای دویدن فراهم می کند تا وزن 130 کیلوگرم را متحمل می شود. شیب برقی این دستگاه به صورت اتوماتیک و با فشار یک دکمه تا 15 درجه قابل تنظیم است.حداکثر سرعت ورزشکار بر روی این تردمیل به 18 کیلومتر در ساعت می رسد.

دکمه تنظیم شیب و تنظیم سرعت برای دسترسی آسان بر روی دسته، ضربه گیر کف که از ایجاد سر و صدا و مزاحمت برای دیگران پیشگیری می کند، ضربه گیر SDS که از مفاصل، عضلات و ستون فقرات ورزشکار محافظت می کند، 5 برنامه از پیش تعیین شده در سطوح مختلف، 4 برنامه دستی، 2 عدد دمبل 1.5 کیلوگرمی، 2 عدد دمبل 2 کیلوگرمی، ماساژور برقی که با وجود چربی های متراکم گردش خون را در بدن سریع تر می کند و باعث چربی سوزی بیشتر می شود و همچنین خستگی پس از ورزش را از بین می برد، کش ایروبیک، تخته شنا، پایه دراز و نشست برای انجام حرکات تکمیلی، قابلیت پخش موسیقی توسط USB و mp3، اسپیکر، کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم که به عنوان قفل کودک نیز مورد استفاده قرار می گیرد و چرخ جهت جا به جایی و حمل آسان از امکانات این تردمیل به شمار می آید.

این دستگاه با ابعاد 136×89×189 سانتی متر و وزن 100 کیلوگرم قابلیت تاشوندگی دارد و نصب آن به سادگی توسط جک مدرن امکان پذیر است. با این کار حدود 70 درصد از حجم تردمیل کاسته می شود. مانیتور LCD آن سرعت، مدت تمرین، مسافت طی شده، کالری مصرف شده، درجه شیب، برنامه در حال اجرا و ضربان قلب را نشان می دهد. تردمیل تاپ شیپ 6550 شامل یک سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش می شود.


[ بازدید : 4 ]

تردمیل تاپ شیپ 8898M

سه شنبه 13 شهريور 1397
15:02
هایپرجیم

تردمیل تاپ شیپ 8898M ، تردمیل خانگی چند کاره که در شرکت Top shape چین ساخته می شود. این دستگاه با قدرت موتور 3 اسب بخار، ابعاد تسمه 51×145 سانتی متر که فضای دویدن را تعیین می کند و ضخامت تسمه 1.8 تا وزن 140 کیلوگرم را متحمل می شود. شیب برقی این دستگاه به صورت اتوماتیک و تنها با فشار یک دکمه تا 15 درصد قابل تنظیم می باشد و حداکثر سرعت کاربر بر روی آن به 20 کیلومتر در ساعت می رسد.

کلید تنظیم شیب و تنظیم سرعت برای دسترسی آسان بر روی دسته، انتقال نیرو توسط تسمه، ویبراتور که با وجود چربی های متراکم موجب تسریع گردش خون شده و چربی سوزی را افزایش می دهد، پایه دراز و نشست برای انجام تمرینات تکمیلی، 5 برنامه از پیش تعیین شده در سطوح مختلف، 4 برنامه دستی، دارا بودن یونیزاسیون هوا که دما را برای ورزشکار متعادل می کند، قابلیت پخش فایل MP3، اسپیکر، تخته زیر تسمه متحرک MDF با تراکم بالا و قابلیت های ارتجاعی، کلید اضطراری برای توقف سریع دستگاه در مواقع لزوم، قفل کودک و چرخ جهت حمل آسان از دیگر امکانات این تردمیل به شمار می آید.

این دستگاه با ابعاد 198×88×36.5 سانتی متر قابلیت تاشوندگی دارد و نصب آن به سادگی توسط جک مدرن امکان پذیر است. مانیتور LCD این دستگاه مدت تمرین، سرعت، مسافت پیموده شده، کالری مصرف شده، درجه شیب، نمودار برنامه در حال اجرا و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد. این دستگاه شامل 1 سال ضمانت و 5 سال خدمات پس از فروش می شود.


[ بازدید : 4 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تردمیل است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات